..a teraz už vážne

01.04.2014 04:17

 

Momentálne je tmavá noc, všetci naokolo spia a ja som tu pri Tebe. Pretože nemôžem spať. Jo povieš si, že mi asi švitorí, ok, každý máme právo na svoj názor. Ale prehadzovať sa v posteli a vyhovárať sa na to, že nemôžem spať pretože mi je teplo je asi slabá výhovorka. Takže nasledovala sprcha a čas strávený tu na nete. Viem, že v praci budem totalne K.O., že možno aj nervózna a naštvaná, že som nespala a "srala" sa tu, ale tak čo už. Zaujímavé že keď pozriem z okna von, je aj v iných oknách tma, to akože fakt iba ja nemôžem spať? Sranda.

 

Dnes musím po práci ísť do uja Pomaranča po opravený telefón, lebo dieťaťu sa nejak kazil a proste jak sme išli minule z Ružomberka, tak sme ho dali do opravy pomarančovníkovi. Aj tak má dnes dieťa jazdu, čiže nemusím ponáhlať domov. Cez vik, možno až v nedelu ideme k našim, lebo mladá je objednaná k zub.dentistke, ide si bieliť zuby, aby keď dôjde jej budúci manžel a usmeje sa na neho, nech to žiari jak perlička.

 

Ešte stále to tu nemám poriadne vymyslené, čiže ešte stále je to tu akoby také neobrúsené, ale ono to bude. Všetko chce čas, tak ako my.

 

Ľúbim Ťa a včera, ako sme spolu písali som došla na to, že asi nie je správne ti to neustále písať, vlastne vôbec. Čiže musím sa dať na odvykačku toho slovného spojenia.