..pršíííí

26.04.2014 17:44

 

dnes od rána prší..

 

niekto si povie, že "dokelu celý týždeň bolo krásne počasie a prišiel víkend a prší".

 

Ja som pri upratovaní náhodne našla knihu, ktorú som si kúpila pred štyrmi rokmi : Pros a dostaneš. Nepamätám si už či som ju prečítala vtedy celú alebo len niektoré časti. Tak som si náhodne otvorila knihu a začala čítať, potom kúsok listovať a zase čítať. Našla som tam zaujímavú časť o tom, ako si máme meniť svoje myšlienky. Ako nemame myslieť na to, čo nemáme, na nedostatok, ale máme svoju energiu premeniť na pocit toho, čo môžeme získať za to, čo máme. Pretože tieto pocity v nás nám pritiahnu to, čo naozaj chceme. Viem, že veľa ľudí tomuto neverí a skepticky si povie, že sú to akési vymyslené frázy vytvorené iba na oblbnutie ľudí. Ja však takýmto veciam verím. Pretože všetko to, čo sa odohráva, všetky naše reakcie, stretnutia a vôbec všetko je založené na našom postoji.

 

Ak si poviem : "ja nikdy nebudem šťastný" tak áno, naozaj to tak je a bude naďalej. Prečo by Ti mal život oponovať? Keď sám tvrdíš, že ten stav nebude.

 

Preto ja viem, že toto funguje. Tak ako verím na telepatiu, prenos myšlienok a podobné veci.

 

Tak prajem pekný, hoci upršaný víkend.

 

Veď predsa tie kvapky dažďa sú tak nádherné a možno nás donútia urobiť veci, ktoré by sme bez dnešného dažďa vôbec neurobili.