..tečúca rieka (1.časť)

08.04.2018 12:35

 

Poznáš ten pocit, keď stretneš niekoho nového vo svojom živote a cítiš, že ten nový človek je niekto, komu môžeš veriť? Akoby sa poznáte už roky. Necítiš napätie, dokážeš s ním hovoriť o všetkom a nehanbíš sa mu povedať absolutne nič. Mne sa podarilo zažiť tento pocit iba trikrát vo svojom živote.

 

 

Naposledy to bola Silvia - (blog s ňou TU). Bola úplne iná ako ostatné ženy. Neviem ani čím ma dostala, čím si ma získala. Jednoducho mala svoje čaro, ktoré perfektne zapadalo do mojích potrieb. Bola veľmi sexi, priťahovala ma a v ničom mi nehovorila "NIE". A šialene krásne voňala. Milujem ak žena vonia tak, že sa mi z nej krúti hlava. Len napriek tomu alebo práve preto čo bolo v mojom živote v minulosti, sú cesty, po ktorých ja jednoducho už nepôjdem. Ale Silvia si zvolila túto cestu. Áno vyhodila mi na oči to, prečo ju porovnávam s niekým iným. Ale ja musím. Pretože ak sa mi stalo niekedy niečo zlé, tak ja to už nechcem zažiť. Nechcem, aby sa opakovalo niečo, čo s určitosťou viem, že bola zlá stratégia. A tak môj síce krátky, ale o to krásny vzťah so Silviou skončil. A ja jej zo srdca ďakujem, že mi dala aspoň tých pár dní, kedy každy nový deň bol pre mňa krásny. Keď ráno vstávaš s pocitom, že máš ženu a "kurevsky sexi" ženu. Ďakujem je za ten pocit. Za tie rána, za tie chvíľe. Za tú vôňu, ktorú vo mne zanechala.

 

 

A v tom čase, akoby zázrakom vstúpila do mojej cesty Ivana. Je zase iná. Iná ako ostatné. Jej vôňa mi pripomína niečo z detstva, neviem čo konkrétne, ale je to veľmi príjemné. Imponuje mi jej práca a tým má veľké plus u mňa. Má svoje vlastné kvetinárstvo. A ja milujem kvety. A milujem ak sa o seba žena stará a dobre vyzerá. A Ivana je rozhodne v tomto špička. Keď si nahodí tie jej elegantné šaty, idem na nej oči nechať. A napriek svojmu super vzdelaniu, stále študuje, stále sa vzdeláva. A to na nej obdivujem. A vie mi urobiť fantastickú kávu, ktorú si vždy vychutnávam s úsmevom. Páči sa mi, že je taká kľudná, nikam sa neponáhľa. A ešte bonus pre mňa - je fantastická kuchárka a býva kúsok odo mňa.

 

 

 

Povieš si, bingo, super čo viac si možeš želať? Hneď Ti to poviem.

Ako mám v úvode napísané, že občas zažiješ pocit, keď človeku môžeš veriť aj keď ho nepoznáš a cítiš sa s ním úplne uvoľnene a super a nebojiš sa mu povedať hoci aj svoj PIN. Tak isto existuje aj pocit, keď všetko je v poriadku, všetko sedí, klape tip - top, ale nejaký vnútorný malý hlások v Tebe kričí, že niečo tu nesedí. A ja neviem čo. Zatiaľ tomu malému hlásku ani nevenujem veľkú pozornosť, pretože si užívam chvíľe s Ivanou a priznám sa, že sú naozaj krásne a vzácne.

 

A neskôr? Ktovie? Možno mi príde do cesty niekto iný. Ale o tom napíšem v druhej časti tohto blogu.

 

Teraz si dám chvíľu meditácie a pripravím sa na večer. Iva mi sľúbila, že ma večer vezme na jedno krásne miesto... :)