..vo vani

24.03.2018 17:23

 

Niekto zvoní. Ponáhľam sa otvoriť a.. Silvia. Konečne je tá chvíľa a ona je tu. U mňa. Cítim sa vzrušene. Nadržane. Šťastne a spokojne. Viem, že to videla v mojich očiach hneď v predsieni ako sa vyzúvala. Objímam ju a dávam jej pusu.

 

 "Chýbala som Ti?"

 

 "Šialene moc." A nadýchnem sa jej vôňe.

 

 

 

 

Chytím ju za ruku a vediem do izby.

 

 "Mám tu pre Teba darček." A ukazujem na kyticu ruží vo váze. "Viem, že ich máš rada."

Dostanem pusu na líce. Zrejme by teraz bolo najjednoduchšie strhnúť z nej šaty a bozkávať ju od hora až k nohám ale...

 

"Vieš na čo mám práve teraz chuť?"

 

Pozriem sa na ňu a spozorniem čo povie.

 

 "Na horúci kúpel v Tvojej vani. A Ty budeš pri mne sedieť a iba sa pozerať. Aby sme sa spoznali aj takto."

 


 

Prekvapene na ňu pozerám, ale nápad je veľmi šibalský a tým, že ma prekvapila nechám sa prehovoriť a súhlasím. Prinesiem dve posledné sviečky, ktoré mám doma a zároveň pripravujem teplý kúpeľ pre Silviu. Pritlačí sa ku mne

 

 "Tak môžeme začať?"

 

Prikývnem a v hlave sa mi začína víryť myšlienka s prosbou : Bože môj, prosím Ťa nech to vydržím a nevrhnem sa hneď na ňu. Pozerám sa ako si dáva dolu tričko. Obdivujem jej spodné prádlo. Precitnem sa a zavriem si pootvorené ústa. Jazykom si prejdem po perách, keď odkladá posledný kus odevu vedľa vane. Jednu nohu ponorí do vody, rukami sa podopiera okraja vane a jemne sa nakloní, aby prisunula aj druhú nohu, môj zrak sa snaží narýchlo zoskenovať jej rozkrok. Leží tu predo mnou v horúcej vode mojej vane a v očiach jej vidím ako odhalená a plná túžby pozerá na mňa.

 

 "Páčim sa Ti?"

 

Musím sa nadýchnuť a preglgnúť pred odpovedou.

 

 "Si...neskutočne sexi."

 

Dostanem zo seba. Snažím sa uvoľniť, tak si prinesiem malú nízku stoličku a sadám si vedľa vane a pozerám na jej telo. Ako dýcha. Ako sa nadvihuje voda a obmýva jej pokožku. Nasucho preglgnem pri pohľade na jej bradavky. Zodvihnem ľavú dlaň a položím na jej prsník. Krúžim prstom po jej tele. Prechádzam po miestach, kde sa voda spája s jej telom. Až prídem na jej stehna a ... 

 

 

Mám mokré celé tričko. A pocit, že sme práve zafŕkali podlahu najlepšie ako sme vedeli. Cítim sa úžasne. Odlahčene. Bez napätia. Presne tak, ako sa chcem cítiť. Podávam jej uterák a pomáham jej obliecť župan. Bože ako nádherne vonia.

Lahneme si na posteľ a vnímame sa navzájom. Iba ležime. Pozriem sa na ňu.

 

 "Ďakujem, že si."

 

 

 

Vaňa nie je iba na kúpanie. Je aj na zvádzanie. Na spoznávanie.